Brigáda, pomocné práce

Naše společnost nabízí 1 volné pracovní místo na pozici: pomocné práce v lomu
  • místo výkonu práce: Areál Lom Prosečnice
  • směnnost: jednosměnný provoz.
  • pracovněprávní vztah: plný úvazek/brigáda.
  • nástup možný ihned – dohodou

Požadavky:

  • podmínkou je velmi dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost
  • praxe z lomu velkou výhodou
  • požadujeme samostatného pracovníka, na kterého bude spolehnutí
  • zodpovědnost a spolehlivost

Náplň práce:

  • pomocné práce při balení kamenických výrobků do Big Bag
  • pomocné práce při balení kamenických výrobků na palety
  • úklid (spadaného listí v areálu a pod)
  • lehká údržba, práce dle potřeby
  • ostatní činnosti související s provozem lomu

Tato brigáda je pro někoho, kdo by si rád přivydělal finance navíc, např. někdo, kdo pracuje na IČ, či je již v penzi a je více flexibilní. Často je tato činnost „na zavolání“.

Nabízíme:

  • mimořádné odměny za přesčasy
  • pravidelný výplatní termín
  • celá mzda na výplatní pásku
  • plné zaškolení
  • firemní oblečení
  • rozvoj a osobní růst
  • tradici, zázemí a perspektivu silné české společnosti
  • benefity: závodní stravování, příspěvek na stravování, ubytování zdarma, stabilizační příspěvek, sleva na výrobky

Pokud Vás zaujala výše uvedená nabídka, neváhejte poslat svůj profesní životopis v českém jazyce na emailovou adresu obchod@abakron.cz V případě dalších dotazů volejte na telefonní číslo + 420 774 318 888.